(LKDAF)

Monthly Archives:

Pārresoru koordinācijas centrs (PKC) oktobra beigās nāca klajā ar konceptuālā ziņojuma projektu “Izdienas pensijas sistēmas reforma”. Arī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) eksperte izglītības, nodarbinātības un sociālās drošības jautājumos Linda Romele kā darba grupas pārstāve saņēma šo dokumentu un lūdza komentāru.

Lasīt tālāk

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) sadarbībā ar Fridriha Eberta fonda pārstāvniecību Latvijā š.g. 3. novembrī organizēja ikgadējo Darba tiesību forumu. Šis pasākums, kas notiek  jau vairāk nekā 15 gadus, ir iespēja uzzināt par aktuālāko darba tiesību jomā, dzirdēt akadēmiķu, valsts pārvaldes, tiesu, uzņēmēju un arodbiedrību ekspertīzi un skatījumu par svarīgāko darba tiesību attīstībā Latvijā.

Lasīt tālāk

            Tā jau ir gadiem ilga tradīcija, ka Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) katras jaunas valdības veidošanas procesā iesaistās, iesniedzot savu skatījumu par jautājumiem, kuri tai šķiet būtiski un kurus jaunajai valdībai būtu jārisina, lai nodrošinātu mūsu valsts ilgtspēju un attīstību. Tādēļ LBAS vēršas pie savām dalīborganizācijām un aicina iesniegt savu skatījumu par nozares turpmāko attīstību.

Lasīt tālāk

          2022.gada 21.oktobrī Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) sadarbībā ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību (LBAS) rīkoja vebināru “Mainīgā darba vide” par darba tiesību, drošības un aizsardzības jautājumiem kultūras nozares uzņēmumu, iestāžu (tai skaitā arī izglītības), organizāciju pārstāvjiem. LDDK ir nacionāla līmeņa darba devēju pārstāvis, sociālekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai.

Lasīt tālāk