(LKDAF)
Likumi
Galerija
Random image
Sadarbības partneri

 

Monthly Archives:

2016.gada 28.septembrī Latvijas Kultūras darbinieku arodbiedrību federācijas (LKDAF) priekšsēdētājs Aldis Misēvičs apmeklēja Alojas novada kultūras iestādes, lai informētu par LKDAF darbību un aicinātu strādājošos pievienoties LKDAF biedru pulkam.

Brauciena iemesls gan bija Limbažu novada pašvaldības Limbažu Kultūras nama darbinieku arodbiedrības vēlme izmantot LKDAF Biedra kartes atlaižu programmas iespējas un oktobra sākumā apmeklēt Dailes un Latvijas Nacionālā teātra izrādes. Tikšanās laikā ar Kultūras nama direktori Sandru Miezi tika pārrunātas arodbiedrības un darba devēja sadarbības iespējas ar novada pašvaldību.

Limbažu Kultūras nama direktore Sandra Mieze

Lasīt tālāk

2016.gada 22.septembrī Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera rīkoja konferenci par darba vidē balstītām mācībām un duālās apmācības īstenošanu Latvijā. Pasākuma dalībniekus uzrunāja Vācijas Federatīvās Republikas vēstnieks Latvijā Rolfs Šute, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis un LR Ekonomikas ministrijas Valsts sekretārs Juris Stinka.

Konferences iesākumā darba devēju un arodbiedrību pārstāvji diskutēja par sociālo partneru lomu darba vidē balstītu mācību īstenošanā.

Lasīt tālāk

Aptauja

Vai jūs savā darba vietā esat saskārušies ar darba tiesību pārkāpumiem?

Rezultāti

Loading ... Loading ...