(LKDAF)

Monthly Archives:

2015.gada 11.februāra laikrakstā „Diena” varējām lasīt žurnālista Māra Zandera interviju ar Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāju Aināru Dimantu par NEPLP darbības aktualitātēm un jautājumiem, kas skar plānoto „Latvijas Radio” (LR) un „Latvijas Televīzijas” (LTV) apvienošanu.

Sarunas laikā Ainārs Dimants pastāsta par NEPLP  sagatavotajiem priekšlikumiem sabiedriskā medija tālākai attīstībai, ar kuriem padome dosies uz parlamentu jau aprīlī.

Kad Māris Zanders uzdod jautājumu: „Kāda tam visam saistība ar LR kolektīva skepsi pret radio jauno valdi?”, Aināra Dimanta atbilde ir sekojoša:” Neslēpšu, ka jaunās valdes izvēle ir saistīta ar nepieciešamību virzīties uz priekšu. Mums nav vajadzīga valde, kas iet arodbiedrības pavadā, un ka gluži kā boļševiku laikos arodbiedrība būs tā, kas vadīs radio! Mums ir vajadzīga valde, kas spēj uzņemties atbildību par uzņēmuma stratēģisko attīstību, kas saskanētu ar padomes definētām vadlīnijām. ..” (izcēlums mans – A.M.)

Izlasot šo atbildi, rodas pamatotas aizdomas, ka „Latvijas Radio” kolektīvam būs bijusi taisnība, apšaubot NEPLP organizētā konkursa uz valsts SIA „Latvijas Radio” valdes locekļa amatiem rezultātus un norises gaitu. NEPLP ir vajadzīga LR valde, kas ies viņu pavadā – tas nu ir fakts.

Lasīt tālāk